Home Page | CollectionWelcome to TKD CO., LTD

TKD CO., LTD

Home > News > Company News > Yeni nesil Fiber Lazer Kesim makinesi

News

Company News
PCD PCBN CVD etc Super ha…
Congratulations! New prod…
Yeni nesil Fiber Lazer Ke…
Станок для лаз…
Tagliatrice laser a fibra…
The new generation Fiber …
TKD CO., LTD attend shang…
TKD CO., LTD attend China…
TKD CO., LTD attend China…
Industry News
EWAG LASER LINE ULTRA Sim…
CIMT Exhibition Laser Mac…
Laser-Cutting PCD Tools
The world's four diam…
PCD grinding characterist…
Super hard materials ente…
Technical Knowledge
Laser technology in ceram…
Basic knowledge of woodwo…
How to clean laser lens c…
Knowledge of polycrystall…
PCD Laser cuttingmachine …
Thermal Stable and high r…
The similarities and diff…
How to choose PCD tool an…
How to use the PCBN tool …

Yeni nesil Fiber Lazer Kesim makinesi

2020-02-06 19:07:50 TKD CO., LTD Reading 4 Times


PCD PCBN CBN CERAMIC CVD Fiber laser cutting machine

PCD Fiber Lazer kesim makinesi TKD CO., LTD tarafından sağlanan yeni bir lazer kesme makinesidir. Modern ahşap işleme aletleri ve metal işleme aletleri için en iyi lazer kesme makinesidir.

      Bu Fiber Lazer kesim makinesi, PCD, CBN, PDC ve CVD-D gibi geleneksel elmas kesme malzemelerini verimli bir şekilde işleyebilen 1024 nanometre olan en son kısa darbeli lazeri kullanır. PCD Fiber Lazer kesim makinesi, 10 mm kalınlığa kadar elmas uyumlu malzemeleri zahmetsizce işleyebilir.

       Benzersiz Lazer kesim tekniği, elmas kompozit malzemenin kesim kalitesini optimum hale getirebilir. Lazer kesiminde, oluşan baca gazı ve buharlaştırılmış malzeme, doğrudan makineye entegre edilen emme cihazı tarafından çıkarılır ve ilgili emme / filtreleme sistemine iletilir.

      PCD Fiber Lazer kesim makinesi, dünyaca ünlü LASER LINE ULTRA ile karşılaştırıldığında sadece 3 metrekarelik bir alana ihtiyaç duyuyor, en kompakt süper sert alet high-end lazer üretim merkezi haline geldi.


Fiber lazer kesim makinesi ana özellikleri:

1, fiber lazer yüksek elektrik-optik dönüşüm verimliliği,% 30'dan fazla bir dönüşüm verimliliği ile, bir soğutucu ihtiyaç duymadan ve büyük ölçüde iş kaydedebilirsiniz hava soğutma ,.Zaman tüketen güç tüketimi, işletme maliyetlerinden tasarruf ve en yüksek üretim verimliliğini sağlamak.

2, lazer operasyon sırasında sadece elektrik enerjisi gerektirir ve lazer için ek gaz üretmek gerekmez. En düşük işletme ve bakım maliyetlerine sahiptir.

3, fiber lazer yarı iletken modüler ve yedekli tasarım kullanır, rezonant kavitede optik lens yoktur, başlatma süresi yoktur, bakım ve yüksek stabilitenin avantajları, geleneksel lazerler tarafından eşsiz olan parça maliyetlerini ve bakım süresini azaltır.

4, fiber lazer çıkış dalga boyu 1064 mikron, çıkış ışın kalitesi iyidir, güç yoğunluğu yüksektir, superhard malzemelerin emilimi için çok onducive. İşleme maliyeti en aza indirir mükemmel kesme yeteneği vardır.

5, tüm makine optik fiber iletim kullanır. Reflektörler gibi karmaşık ışık kılavuz sistemleri gerektirmez. Optik yol basittir, yapı stabildir ve harici optik yol bakım gerektirmez.

6. Kesme kafası, koruyucu lensler içerir, böylece odaklama lensleri gibi değerli sarf malzemeleri çok az tüketir.


E-posta: sale@tkd-hn.comPre: Станок для лазерной резки нового покол…
Next: Congratulations! New products PCD Laser Engraving Machine Launch out!
2010-2020 all right reserved © TKD CO., LTD Home | About US | Contact Us | Contact Us | Face Book | SiteMap | 豫ICP备18018494号